top of page

Kullanım Koşulları:

 

surdurulebilirmalzemeler.com her zaman için bu web sitesinin formatında değişiklik yapabilir.

 

surdurulebilirmalzemeler.com içeriğin güncellenmesi ya da başka nedenlerle destek ya da bakım çalışmaları sırasında bu web sitesinin faaliyetini askıya alabilir, her zaman için herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesine erişime son verme hakkına sahiptir.

 

surdurulebilirmalzemeler.com'dan alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) internet sitesi linki olan http://www.surdurulebilirmalzemeler.com/ web adresinin rahatlıkla görülebilecek şekilde kaynak gösterildiği taktirde paylaşılabilir. Yine aynı şekilde, üçüncü şahısların sitelerindeki içerikler (yazılı ya da görsel) ilgili üçüncü şahısların linkleri kaynak gösterilerek paylaşılmasına özen gösterilmektedir. surdurulebilirmalzemeler.com bilgi paylaşımının kaynak gösterilerek yapılmasını destekler ve saygı duyar.

 

 

Site içi Kullanım

 

surdurulebilirmalzemeler.com "Portal"ı dâhilinde başka sitelere link verebilir. Bu nedenle, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

 

Site içerisinde abonelik durumunda, forum kullanımı sırasında oluşan hatalardan, yapılan yorumların, silinmesi, kaybolması ve benzeri durumlardan surdurulebilirmalzemeler.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve bunun üzerine herhangi bir hak talep edilemez. Site kullanıcısı önceden bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

Forum Kullanım ve Yorumlar Alanı

 

Forum üyelik için gerekli olan e-mail adresi üçüncü şahıslarla yasal izinler olmadığı sürece paylaşılmamaktadır. Forumda sınırlı sayıda konu açılabilmektedir. Yeni açılan konular, yazılan yorumlar, site içinde geçen içerik ve konularla ilgili olmak durumundadır. Bu açılan konular ve yorumlar ilgili içerik taşımadığı durumlarda, yazı başlıklarının yayınlanmasına izin verilmez. Aynı şekilde, site içerisinde yerleştirilen yorumlar kısmı yine aynı şekilde değerlendirilmektedir. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

 

 

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

 

surdurulebilirmalzemeler.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

bottom of page